Tréneri

Ing. Ľuboš Ráchela

6. Dan

6. DAN karate, udelený skúšobnou komisiou Medzinárodnej federácie Goju-ryu karate a kobudo so sídlom Naha na OKINAWE (KOKUSAI Goju-ryu karate kobudo Renmei). Tréner 2. kvalifikačného stupňa karate, Vicemajster Európy z roku 2006 v kategórii kata nad 40 rokov v organizácii World Karate Confederation (WKC), Niekoľkonásobný medailista ČSSR a SSR kumite a kata z čias pred rokom 1989. Karate sa venuje od roku 1978, špecialista na kumite a OKINAWSKÉ KARATE.

Richard Pobjecky

4. Dan

4. DAN karate udelený skúšobnou komisiou Bratislavského zväzu karate. Tréner 2. kvalifikačného stupňa karate, univerzálny tréner pre všetky vekové skupiny s profesionálnym prístupom, špecialista na kopacie techniky, strečing a kobudo (boj so zbraňami ako sú nunchaku, bo, say, kama). Karate sa venuje od roku 1990.

 Mgr. Dominika Sabová

4. Dan

4. DAN karate udelený skúšobnou komisiou Slovenskej federácie Okinawského karate a kobudo (SFOKK). Trénerka 2. kvalifikačného stupňa karate. Druhá vicemajsterka Sveta karate klubov z roku 2005 v kategórii kata women black belt v organizácii World Karate Confederation (WKC). Špecialistka na kata. Karate sa venuje od roku 1990.

Ing. Annamária Rusnáková Linderová

4. Dan

4. DAN karate udelený skúšobnou komisiou Asociácie karate Bratislava (AKB), trénerka 1. kvalifikačného stupňa karate. Vicemajsterka Sveta karate klubov z roku 2005 v kategórii kata ženy v organizácii World Karate Confederation (WKC). Karate sa venuje od roku 1989. Špecialistka na detské karate.

Matúš Pieš

1. Dan

 

1. DAN karate udelený skúšobnou komisiou Asociácie karate Bratislava (AKB), rozhodca 1. kvalifikačného stupňa karate, zástupca klubu v rozhodcovskom zbore Asociácie karate klubov Bratislava (AKKB). Asistent trénerov pre prácu s mládežou a zdravotník klubu. Karate sa venuje od roku 2007.